FURNITURE / Tables / Table 6823347
nr 682 3347
TABLE
late 19th century, painted, diameter: 62, height: 74, wear.
sent 1800-tal, bemålat, diameter: 62, höjd: 74
Condition: slitage
700
SEK 1100
Monday February 21 2011
at 18:57:41
400 kr
500 kr
800 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr